Ferie zimowe 2019 tuż, tuż. Dla wszystkich uczniów oznacza to tylko jedno – na całe dwa tygodnie mogą zapomnieć o szkole, zadaniach domowych i klasówkach. Nie oznacza to jednak, że rozpocznie się dwutygodniowa nuda... Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie postarał się, aby dzieciom i młodzieży z terenu gminy zapewnić moc rozrywek. Bogaty i różnorodny program gwarantuje, że każdy powinien znaleźć w nim coś dla siebie. Wśród zaplanowanych atrakcji znajdują się zarówno propozycje ciekawych warsztatów, zajęć artystycznych, wyjazdów, jak i imprez rozrywkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

I tydzień ferii – 21 - 25 stycznia, godz. 10.00 – 13.00

  •  warsztaty teatralne „W krainie Indian” przeznaczone dla dzieci powyżej 7 roku życia.

W programie: nauka tańców indiańskich, indiańskie zwyczaje i obrzędy, zabawy i gry, polowanie na bawoła i wiele innych atrakcji, które złożą się na widowisko zaprezentowane w ostatni dzień warsztatów – 25 stycznia.

II tydzień ferii - 28 stycznia – 1 luty

  •  poranki artystyczne w GOK – poniedziałek i środa, godz. 10.00 – 13.00, (zajęcia plastyczne, gry i zabawy integracyjne),
  •  wyjazd na basen – 29 stycznia, zbiórka godz. 10.15 (wtorek), ( wyjazd dla dzieci powyżej 7 roku życia, zapisy w GOK, bezpłatny),
  •  Karnawałowy Bal Przebierańców – 31 stycznia, godz. 17.00 – 20.00,
  •  wyjazd do kina na bajkę „Ralph Demolka w internecie” – 1 luty ( piątek), ( dzieci od 6 roku życia, zapisy w GOK, bezpłatny).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.