plakatGminny Ośrodek Kultury w Szumowie i grupa nieformalna „Rodzice – dzieciom” zapraszają dzieci na wakacyjne zajęcia w GOK Szumowo realizowane w ramach projektu „Przyjemne z pożytecznym - odkrywamy talenty, rozbudzamy pasje, rozwijamy zainteresowania” dofinansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności, Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie i samorząd gminy Szumowo w ramach programu „Działaj lokalnie”. Od 2 lipca, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki czeka na was mnóstwo atrakcji:

 

fascynujące zajęcia i warsztaty (plastyczne, sportowe, taneczne, muzyczne, kulinarne, chemiczne), wyjazdy na basen i do kina, zabawy przy muzyce i grillu, wycieczki w nieznane, ale jakże ciekawe miejsca. W miesiącu lipcu zawitamy do Flisak Parku w Tykocinie, zwiedzimy Centrum Pieniądza NBP w Warszawie oraz Manufakturę Czekolady Chocolate Story, gdzie weźmiemy udział w słodkich warsztatach.
Na wszystkie dzieciaki czeka też wspaniała wakacyjna przygoda z nauką – interaktywne warsztaty chemiczne
„Odkryj w sobie naukowca”, które zostaną przeprowadzone już 4 lipca dla dwóch grup wiekowych: - w godz. 10.30 - 12.00 – dzieci z klas I - III , w godz. 12.00 – 13.30 – kl. IV – VI.
Zapisy na warsztaty chemiczne już od 24 czerwca, na wycieczki – w trakcie wakacyjnych zajęć. Zapraszamy wszystkie dzieci pragnące spędzić wakacje aktywnie i ciekawie do wspólnej zabawy w GOK Szumowo.