W minioną niedzielę 21 lipca 2019 r. mieszkańcy miejscowości Paproć Duża oraz okolic bawili się znakomicie podczas pikniku rodzinnego przy remizie OSP w Paproci Dużej. Impreza rozpoczęła się o godz. 12:00, a organizatorami wydarzenia były bardzo pomysłowe Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ,,Paprotki’’, które przygotowały mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Najmłodsi doskonale bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach oraz brali udział w grach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich. Dorosłym dużo dobrego humoru przyniósł zambrowski Teatr Form Różnych, który rozbawił publiczność śmiesznymi skeczami i wesołymi piosenkami. O zabawę przy muzyce zadbały zespoły Pauper Band i Cyganeria oraz DJ Wojsz niewątpliwe jednak gwiazdą wieczoru był długo wyczekiwany Kuzyn Zenka.
Na pikniku rodzinnym na każdego czekały ,,Paprotkowe’’ specjały wśród których można było spróbować pysznych pierogów, babki ziemniaczanej, bigosu, chleba ze smalcem oraz specjałów z grilla. Dla wielbicieli słodkości Panie z KGW ,,Paprotki’’ przygotowały wiele rodzajów ciast i deserów.
Dziękujemy wszystkim organizatorom za miło spędzoną niedzielę i życzymy więcej tak wspaniałych pomysłów i chęci do działania.