Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. rozpoczął kolejny etap realizacji inwestycji pn.: ”Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi, tj. gazociąg DN 700 na odcinku łączącym węzeł i tłocznię Gazu Hołowczyce z projektowanym gazociągiem DN 700 relacji Rembelszczyzna - granica RP-LT (Polska – Litwa)”, i pragniemy Państwa poinformować, iż projekt uzyskał już wszystkie wymagane prawem decyzje i pozwolenia administracyjne.

W związku z powyższym, uprzejmie Państwa informujemy o możliwości pojawienia się pracowników, pojazdów i sprzętu w/w Wykonawcy wycinki na terenach nieruchomości objętych inwestycją.

Jeśli będą Państwo potrzebowali dodatkowych informacji na temat inwestycji, prosimy o kontakt z Oddziałem Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. w Rembelszczyźnie lub bezpośrednio z pracownikiem Działu Komunikacji Rozwoju, Inwestycji i Eksploatacji, p. Martą Marcinow tel.: (22) 220-11-37. Jednocześnie informujemy, iż można na bieżącego śledzić stan realizacji w/w inwestycji na naszej stronie internetowej pod adresem: www.gazociagpolskalitwa.p,l lub przez bezpośredni kontakt z infolinią tel.: 691-706-706 oraz kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 Gazociąg Polska-Litwa Południe - pismo informacyjne listopad 2019r..pdf