W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję podziwiać występ teatralny rodziców naszych przedszkolaków i najmłodszych uczniów z Zespołu Szkół w Szumowie. Wzorem ubiegłego roku z okazji Mikołajek rodzice przygotowali przedszkolakom i uczniom z klas I-III muzyczno-teatralną niespodziankę. Niespodzianką tą było przedstawienie pt.,, W pracowni Świętego Mikołaja”. Po występie pojawił się Święty Mikołaj i obdarował dzieci prezentami.

Rodzice, którzy wzięli udział w inscenizacji wykazali się ogromnymi zdolnościami aktorskimi. Wspaniała gra aktorska połączona została z pomysłowymi strojami i rekwizytami.
Dzieci uważnie słuchały i oglądały przedstawienie. Udany występ został nagrodzony gromkimi brawami i uśmiechami na twarzach dzieci.
Po występie aktorzy i uczniowie otrzymały słodkości od przybyłego Wójta Gminy Szumowo Pana Jarosława Cukiermana, Skarbnika Gminy Pani Haliny Dmochowskiej, Prezesa BS Szumowo Pana Edwarda Lipińskiego i Głównej Księgowej Pani Danuty Radziejewskiej.
Dziękujemy naszym ,,Aktorom” - Rodzicom, którzy po raz kolejny poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci oraz niezapomniane wrażenia.

Rodzice dzieci z Szumowa dziękują Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Częstochowie za inspirację do scenariusza przedstawienia.

Link do przedstawienia cz.1 : https://www.youtube.com/watch?v=upSh2bPjs7w

Link do przedstawienia cz.2 : https://www.youtube.com/watch?v=VU1ir0gSLvk

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: