Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowo rodzinny. Ale nie wszyscy mogą go spędzić we własnych domach. Dlatego też w Szkole Podstawowej w Srebrnej po raz kolejny została utworzona zbiórka prezentów dla dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Białymstoku. Koordynatorem zbiórki była pani Katarzyna Jastrząb.
Przez ostatni miesiąc w naszej szkole zbierane były maskotki, gry, zabawki, książki oraz przybory plastyczne. Zgłosiły się do nas również osoby, które spełniły marzenia dzieci. Z zebranych rzeczy przygotowaliśmy 60 paczek, które 7 grudnia 2019r. zawieźliśmy do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. W przewiezieniu paczek pomógł nam Pan Sebastian Perliński, który wcielił się również w rolę Mikołaja.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz wszystkim darczyńcom, których nie sposób jest wymienić. Dziękujemy p. Martynie Kowalskiej za namalowanie pięknego obrazu na Oddział Onkologii, oraz Kawiarni M. Tatti z Zambrowa za pyszny tort.
To dzięki Wam dzień 7 grudnia, był wyjątkowym dniem, pełnym radości, uśmiechu, a także wzruszeń. Pamiętajmy, że warto pomagać.