zdjęcie z dnia Babci i DziadkaDzień Babci i Dzień Dziadka to jeden z najważniejszych dni w roku, zarówno dla dziadków, jak i dla wnucząt.
16 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej w Srebrnej na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość skierowana do Babć i Dziadków, których przybyło 110 osób. To oni pomagają rodzicom w wychowaniu i opiece nad dziećmi. Dają swoim wnukom dużo miłości, przytulają, rozpieszczają, poświęcają im wolny czas.

Mali artyści – przedszkolaki oraz uczniowie klasy II, IV i VII pod kierunkiem wychowawczyń oraz pań: Renaty Bączyk, Marleny Nowak, przygotowali bogaty program artystyczny, składający się z wierszy, piosenek, scenek, skeczu. Było refleksyjnie, nastrojowo, świątecznie, a w niektórych momentach wesoło lub poważnie. Występujący zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy.
Jeden z dziadków podziękował w imieniu zaproszonych gości za wspaniały występ, nazywając go „magiczną ucztą duchową”.
Na zakończenie wnuczki i wnukowie wręczyli swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, a pani Dyrektor zaprosiła na poczęstunek .
Słowa podziękowania kierujemy do pana Sławomira Śledziewskiego, dyrektora GOK
w Szumowie za udostępnienie i obsługę nagłośnienia oraz Rodzicom za pomoc
w organizacji imprezy.
Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!
Przyjmijcie od swoich wnucząt płynące z głębi serc gorące życzenia. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami, że nam pomagacie, stale się o nas troszczycie i cieszycie się z naszych sukcesów. Żyjcie nam w zdrowiu długie lata!

Otwarta szkoła” podczas ferii zimowych w Szkole Podstawowej w Srebrnej.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów SP w Srebrnej na zajęcia, mające na celu zagospodarowanie czasu wolnego podczas ferii.

Szczegółowa oferta zajęć znajdziesz tutaj (PDF)