Firma Promyk Consulto prowadzi nabór na realizację warsztatów ABC przedsiębiorczości V. Wspólnie z Fundacją Wspomagania Wsi w latach 2012–2019 i Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej przeprowadziła cztery edycje projektu pt. „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast" - warsztatów na terenie całego kraju. Obecnie trwa piąta edycja projektu. Będzie ona realizowana do 30 kwietnia 2021 roku. Warsztaty odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prowadzone one bedą przez certyfikowanych trenerów edukacji finansowej. 
W ich trakcie odbędą się 18godzinne warsztaty, trwające minimum trzy dni, podczas których omówione zostaną procedury związane  z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz sposoby analizy własnych zasobów finansowych. Przećwiczone zostanie również opracowywanie biznesplanu działalności gospodarczej. Uczestnicy będą mieli także okazję do skonsultowania z ekspertami swoich, opisanych w biznesplanach, pomysłów na firmę. Prowadzący warsztaty doradzą, skąd czerpać wiedzę, która pomoże w rozpoczęciu biznesu i jak korzystać z danych pozafinansowych. Na koniec przybliżone zostaną zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy. Warsztaty są bezpłatne dla uczestników. Uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne oraz wsparcie trenerskie przy pisaniu biznesplanów. Istnieje możliwość realizacji warsztatów on-line poprzez platformę Zoom.
 
Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o kontakt bezpośrednio z trenerami:
- Paweł Pogorzelski, 888050176, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Małgosia Pogorzelska, 533728733, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
lub Urzędem Gminy Szumowo 86 476 80 11 wew. 26
 
Podręcznik jest powszechnie dostępny na stronie internetowej:  http://edufin.pl/zapraszamy-do-pobierania-naszego-podrecznika-dla-uczestnikow-szkolen-abc-v/
Serdecznie zapraszamy.