zdjęcie z pucharamiOchotnicza Straż Pożarna w Szumowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie zapraszają druhów i druhny z jednostek działających w powiecie zambrowskim na rozgrywki sportowe strażaków.

Rozgrywki sportowe strażaków z powiatu zambrowskiego odbędą się 28 lutego 2016r. w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Szumowie. Początek rozgrywek o godz. 1000.

W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny złożone jedynie z osób związanych ze strażą pożarną - członków PSP, OSP, MDP itd. Drużyny nie mogą być większe niż 7 osób. W skład mogą wchodzić kobiety i mężczyźni. Jedna drużyna może składać się z dwóch lub więcej jednostek. Istnieje również możliwość zgłoszenia jednej drużyny z terenu całej gminy.

Strażacy rywalizować będą w trzech konkurencjach: piłka siatkowa, halowa piłka nożna oraz przeciąganie liny. Zgłoszona drużyna może wystąpić we wszystkich lub w wybranych przez siebie jednej lub dwóch konkurencjach.

Zgłoszenia drużyn do udziału w rozgrywkach przyjmowane są do dnia 21 lutego 2016 roku. Karty zgłoszeń wraz z imienną listą startową podpisaną przez zawodników należy wysłać pocztą na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie, ul. XXX-lecia 2, 18-305 Szumowo lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do artykułu załączamy kartę zgłoszeniową oraz listę startową.

 załącznik nr 1 - zgłoszenie na rozgrywki

 załącznik nr 2 - lista uczestników