Czujnik jakości powietrza w Szumowie

Czujnik jakości powietrza w Srebrnej

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy gminy.
Miło nam poinformować, że gmina Szumowo uzyskała możliwość informowania Państwa o różnych wydarzeniach z gminy za pośrednictwem wiadomości SMS.

Samorządowy Informator SMS (SISMS), jest najnowocześniejszym w Polsce profesjonalnym systemem dedykowanym dla Jednostek Samorządu Terytorialnego służącym do ostrzegania i informowania mieszkańców za pomocą wiadomości SMS wysyłanych na telefony komórkowe. Gmina Szumowo wybierając systemowe rozwiązanie SISMS będzie mogła w bezpieczny sposób wysyłać wiadomości o wszelkich zagrożeniach dla życia i zdrowia oraz wszelkie istotne informacje związane z codziennym życiem mogące wpłynąć na podniesienie komfortu życia mieszkańców naszej gminy.

Podstawową rolą systemu jest przekazywanie informacji o zagrożeniach, awariach wodociągowych, energetycznych czy drogowych. Ponadto o wszelkich ciekawych wydarzeniach na terenie gminy związanych z promocją gminy, imprezach kulturalnych i sportowych a także o terminach płatności podatków i opłat lokalnych.
Aby mieszkańcy mogli bezpłatnie korzystać z wdrożonego systemu SISMS, powinni zarejestrować się w wyżej wspomnianym systemie.
Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo w odnośniku na stronie - Informator SMS.