Czujnik jakości powietrza w Szumowie

Czujnik jakości powietrza w Srebrnej

 Zdjęcie uczestników wycieczki z Gminy Szumowo do Term w Uniejowie.W dniu 4.11.2017r. mieszkanki Szumowa wzięły udział w wyjeździe do Uniejowa zorganizowanym przez „ Koło Dobrej Pani domu” i Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie w ramach projektu „ Kobiece światoprzestrzenie” dofinansowanego z Programu „ Działaj Lokalnie” przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności , Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie Lokalnej Grupy Działania „ Brama na bagna” w Zambrowie.

 

W wyjeździe wzięło udział 22 Pań  z  Szumowa. Spędziły one w cudownym miejscu nie zapomniane chwile. Różnorodność basenów i szeroki wachlarz atrakcji wodnych sprawiły, że każda z Pań znalazła dla siebie coś odpowiedniego. Wśród Pań ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zarówno urządzenia do masażu wodnego jak i gejzery denne, bicze wodne, jacuzzi czy nawet armatki i kaskady wodne. Niektóre z Pań odwiedziły też strefę saun z basenem lodowym i solankowym gorącym, komorą śnieżną, łaźniami i kompleksem solariów. Z całą pewnością uniejowskie termy to idealne miejsce dla osób szukających odprężenia i relaksu, to miejsce regeneracji, odnowy biologicznej, wypoczynku i dobrej zabawy.

Wyjazd sfinansowany w ramach programu „ Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce, Ośrodek Działaj Lokalnie Lokalnej Grupy Działania „ Brama na Bagna”, Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.