zdjęcie przedstawia bawiące sie dzieciPoczątek weekendu majówkowego upłynął  mieszkańcom naszej gminy pod znakiem wspaniałej zabawy z mnóstwem  niecodziennych atrakcji  przygotowanych przez instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury w Szumowie.

W dniu 29.04.2016r. o godz. 17.00 najmłodsi mieszkańcy naszej gminy spotkali się na imprezie ph. „Wesoła Majówka”.

Na tę okazję organizatorzy przygotowali wiele ciekawych zabaw integracyjnych i konkursów z nagrodami. Dzieciaki wspólnie z rodzicami chętnie rywalizowali w dyscyplinach sportowych. Wiele radości wzbudziły tez popisy taneczne, wymagające zręczności i zwinności, konkurs na stworzenie papierowej mumii, pokaz mega baniek mydlanych czy też malowanie twarzy.

Nie zabrakło też wspaniałej muzyki , przy której do późnych godzin wieczornych trwała wesoła zabawa. Niemałą  atrakcją, która już tradycyjnie towarzyszy imprezom majowym był grill. Wszyscy ze smakiem kosztowali pysznych kiełbasek , ufundowanych przez GOK.

Podczas zabawy nie było miejsca na nudę i z całą pewnością powtórzymy tą imprezę za rok.

 

Galeria