Już od poniedziałku 19 stycznia 2015 r. można oglądać w GOK Szumowo wystawę prac uczestników zajęć plastycznych, w których od listopada 2015 uczestniczą dzieci z gminy Szumowo.

Zajęcia prowadzone przez plastyka, panią Milenę Jankowską mają charakter spotkań, na których realizowany jest konkretny projekt. Wszystkie zajęcia poprzedza krótka prelekcja na temat historii sztuki i kultury.

Praca twórcza, dzięki wykorzystaniu różnorodnych technik artystycznych, ogromnego bogactwa różnorodnych materiałów i narzędzi jest gwarancją świetnej kreatywnej zabawy rozwijającej zdolności manualne, pobudzającej wyobraźnię i twórcze myślenie. Efektem każdych zajęć są wspaniałe efektowne dzieła dziecięcej sztuki, których część prezentujemy właśnie na wystawie „Moja podróż w krainę fantazji”.

 

Przypominamy, że zajęcia plastyczne odbywają się w poniedziałki, dwa razy w miesiącu, w godzinach 16.00 – 18.00.Najbliższe zajęcia odbędą się już w ferie zimowe, w poniedziałek 26 stycznia. Jeszcze możesz do nas dołączyć. Zapraszamy!

 

Galleria obrazów