Ferie zimowe 2015 dobiegły końca, zakończyły się też przygotowane przez GOK Szumowo specjalnie na tę okazję zajęcia i warsztaty.

Ci, których skusiła oferta naszej placówki i zaproponowane atrakcje, a była to całkiem niemała grupa dzieci w różnym wieku, podczas licznych spotkań przeżyli wspaniałą przygodę, zdobyli nowe doświadczenia, no i oczywiście aktywnie spędzili wolny czas. Mali plastycy mogli wykazać się swoją pomysłowością i wyobraźnią tworząc przepiękne maski karnawałowe,

pianiści i gitarzyści zaliczyli swój debiut sceniczny, orkiestra dęta i mażoretki zaprezentowali się przed swoimi bliskimi podczas corocznego koncertu, a amatorzy teatru przygotowali i zaprezentowali dynamiczne, pełne ekspresji i humoru widowisko rodem z Dzikiego Zachodu. Nie zabrakło więc w nim inscenizacji walk Indian z Kowbojami, polowania na bawoła czy tańców pięknych Indianek. A wszystko to we wspaniałych, barwnych strojach, przy nastrojowej etnicznej muzyce, w scenerii wioski indiańskiej.

 

W naszej ofercie nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych. Dużą popularnością cieszyły się zajęcia prowadzone przez animatorów z parafialnego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Wspólny taniec, śpiew, zabawy chustą animacyjną sprawiły maluchom dużo frajdy i pokazały, że spędzanie czasu „w duchu wiary” nie musi być nudne. Najwięcej jednak radości dostarczył wszystkim wyjazd do Białegostoku, do Sali Zabaw „Fikoland”. 1000m2 wolnej przestrzeni z mnóstwem zjeżdżalni, labiryntów, basenów z kolorowymi piłeczkami to istny raj dla dzieciaków.

Mam nadzieję, że nasza oferta zadowoliła dzieci i pozwoliła spędzić ferie zimowe aktywnie i ciekawie.