Zdjęcie uczestników wakacyjnej zabawy w GOKWakacje to okres beztroskich zabaw i odpoczynku zwłaszcza dla najmłodszych. Warto więc zadbać aby nasze pociechy spędziły ten czas aktywnie i bezpiecznie. Dzieci w tym czasie mają okazje do zawarcia wielu nowych znajomości i odwiedzeniu ciekawych miejsc.
Już od 7 lipca w każdy wtorek i czwartek dzieci z gminy Szumowo uczestniczą w zajęciach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury. Podczas dwóch pierwszych spotkań w zajęciach uczestniczyło około 30 osób w różnym wieku od 5 do 12 lat.

Byli to nie tylko mieszkańcy naszej gminy ale też dzieci spędzające wakacje w Szumowie. Wsród propozycji znalazły się integracyjne zabawy ruchowe, edukacyjne i literackie. Dzieci więc mogły się wykazać nie tylko swoją sprawnością ficzyczną ale też wiedzą, wyobraźnią i kreatynością. Największą jednak radość sprawiło dzieciakom przygotowanie pokazu mody. A już w najbliższy czwartek na uczestników czeka nowa atrakcja - wyjazd do kina Milenium w Łomży na film "W głowie się nie mieści". W planach wakacyjnych znajdują się wycieczki piesze i rowerowe, wyjazd na basen, karaoke, noc filmowa, zajęcia kulinarne, zajęcia plastyczne i wiele innych atrakcji.
Zapraszamy do GOK-u od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00 oraz w soboty i niedziele 14.00 - 18.00. Oprócz bilarda, tenisa stołowego, gier planszowych zachęcamy do skorzystania z całkiem nowej atrakcji: gier i zabaw nowej generacji na konsoli XBOX z funkcją Kinect. Każdy może spędzić czas aktywnie przy grze Dance Central 3 oraz Kinect Sports Ultimate Collection. Wyciągnij znajomych i rywalizujcie ze sobą bijąc rekordy w 13 dyscyplinach sportowych. Zdąbadź parkiet tworząc własne układy choreograficzne do ponad 40 hitów list przebojów. 

Zapewniamy mnóstwo ruchu, wspaniałej zabawy, moc emocji i wrażeń!