Zdjęcie z balu senioraJuż 30 stycznia 2016 r w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie odbędzie się drugi w tegorocznym Karnawale Bal Seniora, na który serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Szumowo w wieku 55+. Początek imprezy godz. 17.00. Zapisy, szczegółowe informacje oraz opłata w wysokości 35 zł od osoby u pracowników GOK, codziennie w godz. 8.00 – 20.00,tel. 476-92-94.
Jest to już druga impreza karnawałowa dla Seniorów organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie w ciągu ostatniego miesiąca. Pierwszy wieczorek taneczny odbył się w ubiegłą sobotę 16 stycznia i zgromadził blisko 100 uczestników.

Wspaniała muzyka w wykonaniu kapeli działającej przy Stowarzyszeniu „Szansa” w Zambrowie, mnóstwo tańca i śpiewu znanych piosenek ludowych i biesiadnych przebojów z lat młodości naszych uczestników, suto zastawione stoły, no i oczywiście wspaniała, niepowtarzalna atmosfera sprawiły, że z całą pewnością pozostanie on na długo w pamięci naszych gości. Podczas imprezy zaszczycili nas swoją obecnością: Starosta Powiatu Zambrowskiego Pan Robert Rosiak, który złożył seniorom gorące życzenia noworoczne, Prezes Zarządu Powiatowego OSP Pan Marek Komorowski oraz Wójt gminy Szumowo Pan Jarosław Cukierman.
Imprezy taneczne organizowane w karnawale, to tylko jedna z form mających na celu aktywizację i integrację seniorów z gminy Szumowo. Taki bal to okazja do wyjścia z domu i spotkania się z ludźmi, to okazja do aktywnego spędzenia czasu w miłej, przyjaznej atmosferze, to wiele radości, uśmiechu i pozytywnej energii, dlatego cieszymy się bardzo, że tak wiele osób skorzystało z naszej propozycji.

 

Galeria