Zdjęcie z zabawyPo ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Szkoły Podstawowej w Paproci Dużej niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w sobotę - 23 stycznia 2016 roku.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami zachęcała do szampańskiej zabawy.  Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.

Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Uczestnikom zabawy do tańca przygrywał absolwent naszej szkoły, Paweł Dzierka, a w wodzirejów zamieniły się Pani Dominika Jankowska i Pani Katarzyna Krajewska. Gościliśmy również dzieci z Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Zambrowie wraz z opiekunką.
Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci ogromną ilością słodyczy.
Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Ferie trwać będą od 25 stycznia do 5 lutego 2016 r.
Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku.

Galeria