Piknik rodzinny w Paproci Dużej z dnia 23 lipca 2017 roku.W niedzielę 23 lipca 2017 roku we wsi Paproć Duża odbył się piknik rodzinny organizowany przez tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich „Paprotki”.

 


Impreza rozpoczęła się o godzinie 12.00. Duża liczba gości przybyłych na piknik to nie tylko zasługa sprzyjającej aury, ale przede wszystkim bogatego programu, pysznego jedzenia i wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.
     Harmonogram imprezy przewidywał m.in. gry i zabawy z animatorem, malowanie twarzy, przejażdżki kucykiem, karuzele dla dzieci, dmuchańce, konkursy z nagrodami, a także loterie fantową w której każdy los wygrywa. Nie zabrakło też wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników. Atrakcją pikniku była na pewno przejażdżka zabytkowym traktorem.
     Jako gość specjalny wystąpił od godziny 14.00 Pan Piotr Pręgowski – gwiazda serialu Ranczo oraz zespoły ludowe „Laskowianki” i „Bezwianka”. Całość zakończyła wspólna zabawa do późnych godzin z DJ Wojsz.
     Uczestnicy imprezy nie mogli się nudzić, o czym świadczyły dobre humory i gorący aplauz przez cały czas trwania zabawy. Skoro zabawa się udała, humory dopisały, zatem pozostaje powiedzieć: „Do widzenia w przyszłym roku".
     Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich „Paprotki” z Paproci Dużej oraz wszystkim, którzy pomogli zorganizować piknik rodzinny bardzo serdecznie dziękujemy !

Zapraszamy do obejrzenia galerii.