×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sport/turniej13032011 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sport/turniej13032011 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W niedziele 13 marca 2011 roku na hali sportowej w Zespole Szkół w Szumowie odbył się Powiatowy Turniej w Karate zorganizowany przez, Mazowiecko-Podlaski Klub Karate Sędzią Głównym był Shihan Artur Więzowski 5 dan Szef obecnie tworzącej się Polskiej Organizacji IBK z Gerardem Gordeau 9 dan na czele. W pracy sędziowskiej asystowali mu również Sensei Robert Gaździk 1 dan oraz Sempai Mirosław Lutostański, Sylwester Nagórka, Zbigniew Dąbrowski, Wojciech Zagdański, Martyna Gaździk, Karolina Ilczuk.

W Turnieju wzięło udział 60 zawodników z takich miejscowości jak Szumowo, Zambrów, Szulborze, Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec oraz Łomża. Zawodnicy startowali w takich kategoriach jak tzw. Walki zadaniowe, kumite oraz mini MMA czyli walki w parterze. Poniżej została przedstawiona lista Mistrzów i Wicemistrzów biorących udział w Turnieju.

Mini MMA I

I miejsce Wiktoria Podbielska

II miejsce Kuba Jasionek

Mini MMA II

I miejsce Sebastian Chojnowski

II miejsce Patryk Bieliński

Walki zadaniowe I

I miejsce Eliasz Nasur

II miejsce Dominik Sienicki

Walki zadaniowe II

I miejsce Eryk Lutostański

II miejsce Dominik Jancewicz

Walki zadaniowe III

I miejsce Aleksandra Lutostańska

II miejsce Iza Zaręba

 

W systemie walk zwycięzcami zostali:

 

kumite I

I miejsce Aleksandra Wiktorzak

II miejsce Milena Król

kumite Junior I

I miejsce Filip Jarząbek

II miejsce Radek Modzelewski

Walki Junior II

I miejsce Bartek Dąbrowski

II miejsce Piotr Karpiński

Walki Junior III

I miejsce Karol Warchoł

II miejsce Przemysław Jarocki

Walki Junior starszy IV

I miejsce Mateusz Karabin

II miejsce Jakub Domitrz

Walki junior starszy V

I miejsce Bartosz Witkowski

II miejsce Mateusz Zakrzewski

Walki Senior VI

I miejsce Mikucki Marcin

II miejsce Jara Kamil

Została również rozegrane walki w systemie K1 w której Mistrzami zostali w dwóch kategoriach wagowych:

Walka K 1

I miejsce Mikucki Marcin, I miejsce Bartosz Rytel

 

Podczas Turnieju zostały wręczone dwie nagrody w kategorii najlepsza zawodniczka oraz najlepszy zawodnik. W tej kategorii zostali wyróżnieni i uhonorowani Wiktoria Podbielska(Zambrów) oraz Filip Jarząbek(Szumowo)

Zorganizowany Turniej nie odbył by się bez pomocy sponsorów i życzliwych ludzi. Szczególne podziękowania dla Wójta gminy Szumowo Pana Zdzisława Lutostańskiego oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Szumowie prowadzonego przez Panią Mirosławę Gwardiak i Zespołu Szkół w Szumowie pod przewodnictwem Bożeny Kosobudzkiej. Ponadto podziękowania dla firmy Lutmir PHU Mirosław Lutostański oraz Kebab Kuba.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom oraz innym zawodnikom którzy startowali w Turnieju ukazując ducha walki i chęci rozwijania a zarazem sprawdzenia swoich możliwości na tle innych zawodników.

Zajęcia Mazowiecko-Podlaskiego Klubu w Zambrowie odbywają się w Miejskim Gimnazjum we Wtorki godzi 19.00 i Piątki 18.00 (Klub dysponuje profesjonalny sprzętem treningowym)

Galeria

{gallery}sport/turniej13032011{/gallery}