zdjęcia pucharówDnia 18 marca 2017 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Szumowie odbył się VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Absolwentów Zepołu Szkół o Puchar Wójta Gminy Szumowo.
Do rywalizacji sportowej włączyło się 7 drużyny z terenu naszej gminy tj: FC Albatros, Huragan Pęchratka, Galaktikos, Rudy Team, Weterani, Pogromcy Piłki, Poznaj moich Spartan. Łącznie w zawodach wystartowało 50 uczestników. Turniej ma już dość bogatą historię, odbywa się cyklicznie i można powiedzieć, że na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych szkoły.

I miejsce w turnieju zajęła drużyna FC Albatros., II miejsce - Weterani,  III miejsce -Pogromcy Piłki,  IV miejsce zajęła drużyna Galaktikos, V miejsce Rudy Team, VI miejsce zajął zespół Poznaj moich Spartan, a VII miejsce zajął Huragan Pęchratka.

Drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Wójta Gminy Szumowo Pana Jarosława Cukiermana.
Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał sie Dominik Malinowski z drużyny Pogromcy Piłki. Z kolei najlepszy bramkarz to Marcin Kurak z FC Albatros. Organizatorem i sędzią zawodów był Kamil Rosiński, któremu podziękować trzeba za profesjonalne sędziowanie.
Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział i piękną grę. Zwycięzcom z serca gratulujemy i wszystkich serdecznie zapraszamy już za rok.