Czujnik jakości powietrza w Szumowie

Czujnik jakości powietrza w Srebrnej

członkowie zaspołu 8 marca obchodzony jest Dzień Kobiet.  Z tej okazji Wójt Gminy Pan Jarosław Cukierman we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Szumowie, zaprosił wszystkie Panie na obchody Święta Kobiet, które odbyło się w sobotę 10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury.

    Tegoroczna uroczystość cieszyła się dużą popularnością, Panie w tym roku zaszczyciły swoją obecnością dwukrotnie większą niż w roku ubiegłym.
    W obchodach Dnia Kobiet udział wziął również Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Pan Stefan Krajewski wraz z żoną oraz posłanka na Sejm RP Pani Bernadeta Krynicka.  Spotkanie prowadził Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Sławomir Śledziewski. Rozpoczynając oficjalną cześć Wójt złożył Paniom najserdeczniejsze życzenia i podziękował za aktywne uczestnictwo w życiu gminy i zaangażowanie w organizację wielu uroczystości. Następnie głos zabrał Pan Stefan Krajewski. Podczas składania życzeń zaznaczył, iż jest to ewenement, że tak wiele kobiet w gminie angażuje się w działalność kulturalną i społeczną. Do życzeń dołączył się również Członek Rady Nadzorczej Gospodarki Komunalnej Pan Zygmunt Prosiński.  
    Na wszystkie Panie czekała niespodzianka. Każda z Pań otrzymała od Panów piękną róże i bombonierkę.
    W kolejnej części spotkania wyświetlona została prezentacja dotycząca działalności Gospodyń z Gminy Szumowo.
10 marca obchodzony jest również „Dzień Mężczyzn” z tej okazji Sekretarz Gminy Pani Hanna Szabłowska wraz z przewodniczącą Rady Gminy Panią Elżbietą Szymańską wręczyły certyfikaty dla 3 wspaniałych Panów.
Certyfikat „SUPER WÓJTA” otrzymał Wójt Gminy Pan Jarosław Cukierman.
Certyfikat „SUPER MARSZAŁKA” otrzymał Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Pan Stefan Krajewski.
Certyfikat „SUPER DYREKTORA” otrzymał Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Sławomir Śledziewski.
   Główną atrakcją tego wieczoru był koncert zespołu „Droga na Ostrołękę”, panowie wprowadzili niesamowity nastrój który rozbawił całą publiczność. Gromkie brawa i prośba o „bis” przez długi czas nie cichły. Ten wieczór z pewnością pozostanie w pamięci solenizantów.