Harmonogram wywozu odpadów dla wpisanego adresu z terenu gminy Szumowo.

Chcesz być na bieżąco? Skorzystaj z system SEGREGO, który umożliwia mieszkańcom w wygodny sposób wyszukać swój harmonogram odbioru odpadów, a nawet zamówić przypomnienia o nadchodzących terminach wywozu śmieci czy płatnościach. W wersji mobilnej otrzymuj ważne wiadomości i przypomnienia od gminy Szumowo. Kliknij na poniższy obrazek.

Wejście do systemu SegreGo. Harmonogram wywozu odpadów.

Bądź na bieżąco! Zamów powiadomienia o wywozie swoich śmieci. Otrzymuj informacje i powiadomienia z gminy Szumowo za pomocą aplikacji BLISKO.

System SEGREGO jest bezpłatny, mieszkańcy mają do niego dostęp na stronie: https://www.szumowo.pl w zakładce Czystość i porządek  oraz w aplikacji mobilnej „BLISKO” dostępnej na Android i iOS (aplikacja do zainstalowania na smartfonie). Obie opcje udostępniają takie same informacje, podstawowa różnica jest w systemie powiadomień: na stronie internetowej możemy zamówić powiadomienia na skrzynkę e-mail, natomiast dzięki aplikacji będziemy otrzymywać przypomnienia i wiadomości na telefon oraz dodatkowo wszystkie informację będą zawsze pod ręką.

Korzystanie z SEGREGO w wersji mobilnej (na smartfony) ma jeszcze jedną zaletę. Aplikacja BLISKO poza Gospodarką Odpadami w Gminie Szumowo udostępnia subskrypcję wiadomości nie tylko z gminy Szumowo lecz także od innych lokalnych nadawców np. „Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego” czy „Koronawirus – serwis informacyjny”.

 

 Instrukcje:

 Do pobrania: