Czujnik jakości powietrza w Szumowie

Czujnik jakości powietrza w Srebrnej

sześciu piłkarzy stojących w bramce   W dniu 11 marca na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Szumowie odbył się II Turniej Sołectw Gminy Szumowo w Halową Piłkę Nożną pod patronatem Wójta Gminy Szumowo Jarosława Cukiermana.


     W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn (po 6 zawodników każda) reprezentujących sołectwa naszej gminy: Pęchratka Polska, Paproć Duża, Srebrny Borek oraz dwie drużyny z Szumowa i dwie drużyny ze Srebrnej. Pod okiem sędziego - Jacka Śledziewskiego mecze rozegrane zostały w dwóch grupach. Z każdej z grup do półfinału awansowały po dwa zespoły. W pierwszym półfinale Pęchratka Polska  pokonała Paproć Duża , w drugim półfinale Szumowo I wygrała ze Srebrną I . W zaciętym meczu o III miejsce  Srebrna I wygrała z Paprocią Dużą.  W równie zaciętym finale Szumowo I  pokonało Pęchratkę Polską .
Oficjalne wyniki Turnieju:
 
•    I miejsce- Szumowo I
•    II miejsce – Pęchratka Polska
•    III miejsce – Srebrna I

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Szumowo Jarosława Cukiermana pamiątkowe puchary. Za najlepszego zawodnika Turnieju uznano Patryka Bazelaka z Szumowa I . Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Marcin Kurak  reprezentujący Srebrną I . Obaj zawodnicy zostali uhonorowani statuetkami.

Żródło; Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie.