019W sobotni wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Jest to niezwykle ważne święto, które od lat gości w kalendarzu imprez w naszej gminie. Na spotkanie przybyło około 110 pań. Na sobotnią uroczystość, która odbyła się w miłej i przyjemnej atmosferze przybył również: Poseł na Sejm RP Pan Stefan Krajewski oraz Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Pan Piotr Modzelewski.

Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Szumowo Pan Jarosław Cukierman, który przywitał zgromadzonych gości. Następnie głos zabrali: Pan Stefan Krajewski oraz Pan Piotr Modzelewski, którzy złożyli życzenia wszystkim kobietom. Każda z Pań została również obdarowana piękną różą oraz czekoladkami.
Całą uroczystość uświetnił Zespół „Lejla” z Gminnego Ośrodka Kultury w Narewce pod kierownictwem Pana Mariusza Chorużego. Wszyscy zebrani mieli okazję usłyszeć wykonanie nie tylko znanych i lubianych utworów muzycznych, ale i również piosenek pochodzących z kresów wschodnich.
Podczas przyjęcia goście wypili kawę i herbatę oraz częstowali się pysznymi słodkościami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, w szczególności wszystkim Paniom. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.