Czujnik jakości powietrza w Szumowie

Czujnik jakości powietrza w Srebrnej

zdjęcie przedstawiające gazociągSzanowni Państwo,

W nawiązaniu do wcześniejszej korespondencji z Państwem, pragniemy poinformować, iż firma Górnicze Biuro Projektów PANGAZ Sp. z o.o., działająca w imieniu i na rzecz GAZ-SYSTEM S.A. na podstawie zawartej umowy z Inwestorem, rozpoczyna z dniem 12 lutego 2018 r. wizje lokalne na terenie południowego odcinka gazociągu Polska-Litwa mającego swój początek na terenie tłoczni gazu Hołowczyce (woj. mazowieckie) i koniec na terenie Zespołu Zaporowo-Upustowego (ZZU) w miejscowości Rudka Skroda (woj. podlaskie).

Bardzo prosimy o przekazanie sołectwom informacji o możliwości pojawienia się osób i samochodów z w/w firmy na terenach planowanej inwestycji. Jednocześnie informujemy, że w przypadku konieczności, wejścia na teren prywatny i wykonania tam czynności związanych z pracami geologicznymi, będą one indywidualnie uzgadnianie z poszczególnymi właścicielami.

Jeśli będą Państwo oczekiwali na dodatkowe informacje odnośnie inwestycji - bardzo prosimy o ewentualny kontakt z przedstawicielem Działu Komunikacji Korporacyjnej - panią Martą Marcinow tel.: (22) 189 08 7 6 lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Załączniki:

Gaz-System_Gazociag_Polska-Litwa_broszura_informacyjna.pdf
Gaz-System_Gazociag_Polska-Litwa_film.mp4