ilustracja rysunkowaGrupa nieformalna „Szumowianki na medal „ i Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie zapraszają wszystkie dzieci na wakacyjne zajęcia w GOK Szumowo realizowane w ramach projektu „Akademia małolata ciekawego świata” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności i, Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie i samorząd gminy Szumowo w ramach programu „Działaj lokalnie” . Już od 2 lipca, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki czeka na was mnóstwo atrakcji: różnorodne tematyczne zajęcia , interaktywne warsztaty, wycieczki , wyjazdy na basen i do kina, zabawy przy muzyce i grillu.


Uczestnicy zajęć będą mogli wziąć udział w wyjazdach integracyjnych w miejsca pełne fantastycznych atrakcji.
W miesiącu lipcu odwiedzimy Manufakturę Słodyczy Karmelowych i Salę Zabaw „Fikoland” w Białymstoku oraz Mamucią Dolinę w Szostakach, zaś w sierpniu Jurajski Park Dinozaurów i Park Rozrywki w Jurowcach .
Na wszystkie dzieciaki będzie czekała też wspaniała przygoda z nauką – interaktywne warsztaty edukacyjne
„Kulturalne Laboratorium ”, które zostaną przeprowadzone już 5 lipca dla dwóch grup wiekowych: - 7 - 9-latków w godz. 10.30 - 12.00, 10 – 13 latków w godz. 13.00 - 14.30. W przerwie między zajęciami odbędzie się pokaz eksperymentalny „Kraina lodu” dla obydwu grup uczestników.
Na wycieczki i warsztaty chemiczne należy zapisać się w GOK Szumowo, tel. 86 4769294. Zapraszamy wszystkich pragnących spędzić wakacje aktywnie i ciekawie do wspólnej zabawy w GOK Szumowo.