plakt zaproszenie na otwarcie  podwórka niveaSerdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie nowoczesnego i kolorowego Placu Zabaw NIVEA. Planetarium, rowerek produkujący energię elektryczną, huśtawka - bocianie gniazdo, tablice muzyczne z bębnami, scena z kurtyną do zabawy w teatr, trampolina, a także ściana wspinaczkowa. To wszystko i wiele więcej już wkrótce będzie do dyspozycji dzieci.
Przypomnijmy: Podwórko Talentów,  powstało dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców wsi Łętownica i okolicznych miejscowości w wygranym konkursie organizowanym przez firmę NIVEA.
Uroczystość otwarcia połączona będzie z festynem rodzinnym. Dmuchany plac zabaw, dmuchana zjeżdżalnia, eurobungee - 4 stanowiska, dmuchaniec big ballers, malowanie twarzy, skręcanie balonów, pokaz ogromnych baniek mydlanych, spotkanie z chodzącą maskotką a także liczne konkursy to tylko część atrakcji przygotowanych dla dzieci. Zabawy animacyjne poprowadzi Studio Artystyczne ANIMA z Białegostoku. Dodatkową atrakcją będzie możliwość przejażdżki kucykami.


Plac Zabaw w Łętownicy, to miejsce niezwykłe dla rozwoju talentów i spędzania rodzinnego czasu. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą miło i pożytecznie spędzać wolne chwile ze swoimi dziećmi.
Już 22 lipca - przyjdź lub przyjedź do nas ze swoim dzieckiem i oddaj się niezapomnianej i beztroskiej zabawie!
Rozkosz dla naszego podniebienia zapewni Koło Gospodyń Wiejskich w Łętownicy, wyróżnione w konkursie kulinarnym, zorganizowanym przez Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich Podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego.
Zabawę taneczną poprowadzi od godz. 19.00 DJ.
Wydarzenie swoim patronatem objął Wójt Gminy Szumowo.


Źródło Koło Gospodyń Wiejskich w Łętownicy