W dniu 25.02.2017 r. w remizie OSP w Srebrnym Borku odbył się KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW dla dzieci i dorosłych, który zorganizowały miejscowe panie z Koła Gospodyń Wiejskich ,,Boróweczki’’. Na ten dzień remiza zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami i serpentynami. Dzieci wcieliły się w różne postacie tj.: księżniczka, aniołek, diablica, kotek ,agent, strażak, piłkarz, smok, żabka, kowboj i inne.  
 
Zabawę rozpoczął i prowadził klown Alex wraz ze swoim pomocnikiem Kasimirem oraz gościem specjalnym Michaelem Jocksonem.
Klown Alex zachęcał dzieci do wspólnej zabawy poprzez szereg tańców integracyjnych oraz konkursów z nagrodami. Odbyły się również wybory króla i królowej balu. Na wszystkie dzieciaki czekał poczęstunek, który przygotowały wspaniałe Panie z KGW.  
 
Balowe atrakcje umożliwiły dzieciom spędzenie czasu w radosnej i miłej atmosferze oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci ze smutną miną opuszczały salę balową. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. 
 
Od godziny 20.00 rozpoczął się bal przebierańców dla mieszkańców Srebrnego Borku.   
 
Ku ogromnemu zdziwieniu i uciesze organizatorów niemal wszyscy goście popisali się wyjątkową pomysłowością oraz poczuciem humoru i dystansu, co miało swe odzwierciedlenie w niezwykłych wprost strojach i kreacjach, w których pojawili się  tego wieczoru. Także na balu dla dorosłych, odbyły się  wybory króla i królowej balu. Uczestnicy  balu  bawili się w radosnej atmosferze do białego rana przy  wspaniałej muzyce, którą gwarantował Dj. Zbyszek oraz kowbojka Andżelina.
 
Cieszymy się i dziękujemy wszystkim gościom, którzy z humorem przyjęli propozycję nietypowego dress code'u  naszego przedsięwzięcia.
Kolejny bal już za rok!
                                                                                                                KGW ,,Boróweczki’’