II WIELKA LIPCÓWKA JUŻ ZA NAMI …

    W lipcu na placu przy remizie OSP w Srebrnym Borku odbyła się II  WIELKA ,,LIPCÓWKA” zorganizowana przez KGW ,, Boróweczki”.
    W wydarzeniu licznie uczestniczyły dzieci ich rodzice i dziadkowie, jednym słowem wszyscy mieszkańcy Srebrnego Borku oraz okolicznych miejscowości. Zgromadzonych gości powitał DJ Zbyszek, który uświetniał imprezę muzyką  do białego rana.

W programie LIPCÓWKI znalazły się atrakcje, z których mogli skorzystać wszyscy uczestnicy. Była loteria fantowa, w której każdy los był wygrany. Panie z miejscowego KGW przygotowały stoiska gastronomiczne, na których serwowano pyszne pierogi, potrawy z grilla i wiele innych smakołyków. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego pieczonego chleba ze smalcem i ogórkiem oraz przeróżnych ciast i deserów. Dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni i w suchym basenie z piłeczkami, a także korzystały z atrakcji malowania twarzy. Brały udział w różnych konkursach prowadzonych przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Szumowie, gdzie do wygrania były atrakcyjne nagrody.
W pewnym momencie wspaniałą zabawę przerwała burza. Lało, grzmiało i wiało, lecz dzięki sprawnym Boróweczkom impreza przeniosła się do remizy OSP, gdzie trwała do  rana.
     Koło Gospodyń Wiejskich w Srebrnym Borku bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomogli zorganizować Lipcówkę.
Szczególne podziękowania kierujemy do najwytrwalszych gości, którzy mimo niesprzyjającej pogody bawili się świetnie, to dzięki nim wielogodzinne przygotowania nie poszły na marne.

                                                                                     DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK.
                                                                                                                   Organizatorzy