Zdjęcie "Podwórko Talentów Nivea".Po niemal dwumiesięcznej walce o każdy głos w Łętownicy powstanie „Podwórko Talentów Nivea”. Niewątpliwie jest to ogromny sukces mieszkańców, których zaangażowanie zasługuje na uznanie. Miejscowość uplasowała się na 16 miejscu w rankingu uzyskując 37898 głosów. Fundatorem nagrody jest Nivea Polska Sp. z o.o., a patronat honorowy nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Przypomnijmy, iż wieś Łętownica zgłosiła się do udziału w ogólnopolskim konkursie „Podwórko Talentów Nivea”. Dzięki zaangażowaniu wielu mieszkańców, nie tylko z Gminy Szumowo powstanie wspaniały plac zabaw przy byłej szkole podstawowej, który ma odpowiadać na potrzeby dzieci w różnym wieku i rozwijać ich talenty. Dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą, gdyż plac zabaw będzie się składać ze 3 stref:
-naukowej – rozwinie wyobraźnię dziecka,
-sportowej – zadba o kondycję i rozwój dziecka,
-artystycznej – wspomoże wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Wspomnieć należy, iż jest to drugi sukces mieszkańców naszej gminy po wygranym 2 lata temu konkursie „Ogólnopolskie upiększanie z Garnierem” w wyniku którego zrewitalizowany został lasek przy Zespole Szkół w Szumowie, stając się miejscem do rodzinnych spotkań i wypoczynku.
W imieniu mieszkańców wsi Łętownicy dziękujemy za czynne wsparcie w spełnieniu marzenia naszych pociech o budowie wymarzonego placu zabaw!

Poniżej link zawierający informację o liście zwycięzców:
www.podworko.nivea.pl/lokalizacja/476-szumowo