zdjęcie ze szkoły„Miesiąc styczeń się raduje, że Dzień Babci Dziś świętuje.
I dla Dziadka są życzenia, i tych życzeń są spełnienia.”

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i łez radości...

Dnia 18 stycznia 2018r. gościliśmy w naszej szkole Babcie i Dziadków zaproszonych przez uczniów klasy IIIa Szkoły Podstawowej. Spotkanie rozpoczęło się od programu artystycznego. Wiersze i piosenki w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój, a pięknie zaprezentowany układ taneczny wzbudził podziw i spowodował uśmiech na twarzach zebranych.

Wiele emocji wywołały również scenki z życia naszych kochanych dziadków. Rolę babci wspaniale zagrała Amelia Głębocka, a dziadka bardzo realistycznie odegrał Juliusz Rudzki. Na zakończenie części artystycznej, Łucja Gawkowska i Amelia Muszyńska zaprezentowały swoje umiejętności w tańcu towarzyskim, a grupa pięciu uczennic wykonała przegotowany samodzielnie układ gimnastyczny. Wszystkim zaproszonym gościom serdeczne życzenia złożyły: pani wicedyrektor Anna Dąbrowska - Komor oraz wychowawczyni trzecioklasistów – pani Anna Orłowska.
Nie zabrakło też drobnych upominków wykonanych własnoręcznie przez uczniów. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków.
Wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców był okazją do rozmów i dzielenia się wrażeniami z występu. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, umocniła więzi rodzinne, pozwoliła na bliższe poznanie się.
Wszystkim Babciom i Dziadkom, jeszcze raz, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.

Anna Orłowska