Przedstawienie z okazji dnia Babci24 stycznia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie Dzień Babci i Dziadka świętowali seniorzy z gminy Szumowo.
Uroczystość rozpoczął występ zespołu mażoretek – juniorek, działający przy GOK, który zaprezentował układ taneczny do utworu „Happy marching band”, po czym dzieci złożyły serdeczne życzenia oraz podziękowania dla babć i dziadków za ich miłość, opiekę, troskę i wsparcie w trudnych chwilach. Imprezę uświetnił występ zespołu folklorystycznego „Szansa” z Zambrowa oraz solistki Sylwii Paszkiewicz-Garczarek, którzy zabrali naszych gości w muzyczną sentymentalną podróż w lata ich młodości. Po pełnej wzruszeń i emocji części artystycznej dyrektor GOK Sławomir Śledziewski zaprosił wszystkich na słodki poczęstunek.
Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości… Jedna z sentencji głosi: „Serce jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje”, dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.
 
 
 
Źródło:Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie